Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Merhaba, ben Laçin Uzunçelebi. 2020 yılında kendi hayalim olan Laçin Uzunçelebi Eğitim ve Danışmanlık firmamı kurarak astroloji eğitimleri ve danışmanlıklarım ile yola çıktım. İnanıyorum ki, her bireyin içindeki potansiyeli keşfetmesi ve ruhsal olarak gelişmesi için bir rehberliğe ihtiyacı vardır. Bu yüzden, uzmanlığımı astroloji alanında kullanarak, insanların kendi yollarını bulmalarına ve içlerindeki enerjiyi yükseltmelerine yardımcı oluyorum.

Astroloji sadece bir bilim değil, aynı zamanda bir yaşam felsefesi ve içsel bir keşif yolculuğudur. Astroloji eğitimlerimde, katılımcıların astrolojinin derinliklerine inmelerini ve kendi haritalarını keşfetmelerini sağlayarak, onlara kendi potansiyellerini anlamaları ve kullanmaları için bir platform sunuyorum

2021 yılından beri enerji ve şifa çalışmalarıyla da ilgileniyorum. Kişisel gelişim atölyelerimizde kullandığımız ürünleri özenle seçiyor ve sizlerle buluşturuyorum. Bu ürünler, ruhsal ve zihinsel iyileşmeye katkıda bulunmak için tasarlanmıştır ve ben de bu alanda uzmanlığımı kullanarak size en iyisini sunmaya çalışıyorum.

Her ruhun bir yaratılış amacı ve biricik bir hikayesi var. Size benimkini anlatmak istiyorum. Belki siz de kendi hikayenizden izler bulursunuz.

Çalışkan bir öğrenciydim ve hayatımı hep kurumsal bir firmada çalışmak için şekillendirdim. Memleketim olan İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesinde çevre mühendisliği okudum. İş hayatımın ilk yıllarında kariyer basamaklarını hızlı çıkmak için var gücümle koşarken bir süre sonra her şey bir rutine dönüştü. Eski motivasyonumun kalmadığını, enerjimin düştüğünü ve kurumsal hayatın
bana sandığım mutluluğu vermediğini fark ederek kendimi sorgulamaya başladım. Ofis, saha, eğitimler, sunumlar derken hayatımın hep bir koşturmaca içinde geçtiğini ve renklerimi yavaş yavaş kaybettiğimi, kendime ve kendimi dinlemeye vaktimin kalmadığını fark ettim.

Ancak bedenimi dinlendirmeye yeten tatiller, hep dolu bir zihin, sıkılmış ve sıkışmış bir ruh, yeni bir haftaya başlamanın heyecanını değil sendromu ve kaygıyı hatırlatan Pazartesiler…

Bu hayata ait olmadığımı fark ettim. Kendi içime dönmeye, kendimi ve doğayı dinlemeye, bana ve ruhuma iyi gelen şeylere vakit ayırmaya karar verdim. Hep astrolojiye, benden kilometrelerce uzaktaki gökyüzüne ve yıldızlara meraklı bir çocuktum. Ben de yıldızlarla aramızdaki mesafeyi kısaltmaya ve göğe uzanmaya karar verdim.

Uzun araştırmalar yaparak alanında en iyi hocalara ulaştım ve onların rehberliğinde astroloji yolculuğum başladı. Gecem gündüzüm astroloji oldu. Kurumsal hayatımın aksine, gün geçtikçe tutkum ve heyecanım arttı, renklerim canlandı, kendimi buldum.

2018’den bu yana da astroloji eğitimleri ve danışmanlık ile başka ruhların da kendi yolunu keşfetmesine, içlerindeki enerjiyi ve titreşimi yükseltmelerine, evrenin onlara vermeye hazır olduklarına uzanamamalarına neden olan blokajları kırmalarına ve iyileşmelerine yol arkadaşlığı ve rehberlik ediyorum.

Amacım, her bireyin içindeki potansiyeli keşfetmesine ve en yüksek versiyonlarına ulaşmasına yardımcı olmaktır. Siz de benimle birlikte kendi içsel yolculuğunuzda adım atmak ve yaşamınızda derin bir dönüşüm yaşamak istiyorsanız, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarım.

Sertifikalarım
Sema Yavuz Astroloji Merkezi
Astronomi Akedemisi
Astromood
Astolog Bendegül Çandarlı
The Guild Of Energists
London School of Astrology
Access Bars Practitioner
Astroloji Akademisi
The Guild of Energists
Academy Of Neuro-Shıne Technology